kredyty bankowe
301 Moved Permanently

301

Moved Permanently

The document has been permanently moved.

Informacje finansowe

Artykuły o tematyce kredytowej

Wakacje pożyczkowe w Banku MillenniumWakacje pożyczkowe w Banku Millennium
Pożyczka Gotówkowa nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala jednocześnie wziąć wakacje od spłaty raty. Jest możliwość więc pojechać na urlop, a pierwszą ratę kredytu spłacić dopiero po urlopie (do 3 miesięcy od podpisania umowy).

Meritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolnikówMeritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolników
Meritum Bank rozwija ofertę kredytu gotówkowego dla rolników. Jako dodatkowe źródło przychodu Bank akceptuje dotacje unijne, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej klientów i umożliwia im pożyczenie większej kwoty.

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkachDeutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻPożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ
W najnowszej kampanii Bank BGŻ prezentuje korzystną pożyczkę gotówkową. Niskie i stałe raty pożyczki umożliwią realizację planów bez wielkich wyrzeczeń.

Nowa Mini Ratka w PKO Banku PolskimNowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim
Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze bardziej korzystnym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień.

Meritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klientaMeritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klienta
Meritum Bank zapowiada nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że wyrazi wstępną decyzję kredytową w 5 minut.

Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBankuNawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku
Klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą od ubiegłego roku uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. Dotychczas wartość finansowania udzielanego w tym kanale wynosiła 20 tys.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ BankuPotrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska podejmuje działania na rzecz zwiększenia sprzedaży pożyczek gotówkowych. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.

Promocyjny kredyt dla nestorów w Banku PocztowymPromocyjny kredyt dla nestorów w Banku Pocztowym
Bank Pocztowy, jako jeden z nielicznych dysponuje ofertą kredytową dedykowaną nestorom teraz na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

Promocja kredytów gotówkowych od Banku PocztowegoPromocja kredytów gotówkowych od Banku Pocztowego
Do końca kwietnia dostępna jest specjalna oferta kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym. Promocyjne warunki to obniżone oprocentowanie do 11,49%.

Taniej za gotówkę w mBankuTaniej za gotówkę w mBanku
Klienci, którzy do końca kwietnia złożą wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku, mogą liczyć na mniejsze koszty pożyczki. Podczas promocji oprocentowanie obniżone zostaje nawet do 7,5 proc.

Pożyczka Zabezpieczona Meritum Banku laureatem rankingówPożyczka Zabezpieczona Meritum Banku laureatem rankingów
Pożyczka Zabezpieczona Meritum Banku została doceniona w dwóch niezależnych rankingach pożyczek hipotecznych zajmując 1. miejsce w rankingu Open Finance oraz 2.

Bank Ochrony Środowiska podwyższa kwoty pożyczek gotówkowychBank Ochrony Środowiska podwyższa kwoty pożyczek gotówkowych
Bank Ochrony Środowiska odświeżył ofertę pożyczek gotówkowych. W wyniku zmian wzrosła maksymalna kwota pożyczki, a okres kredytowania uległ wydłużeniu.

Wyższe kwoty pożyczek gotówkowych w BOŚWyższe kwoty pożyczek gotówkowych w BOŚ
Bank Ochrony Środowiska odświeżył ofertę pożyczek gotówkowych. Wzrosła między innymi maksymalna kwota pożyczki, przedłużony został również okres kredytowania.

Łatwiejsza Mini Ratka w PKO BPŁatwiejsza Mini Ratka w PKO BP
Od 4 marca oprocentowanie Mini Ratki w PKO Banku Polskim to zaledwie 11,99procent dla ubezpieczonej pożyczki na 60 miesięcy i dłużej.

Credit agricole promuje Kredyt ProstoliczonyCredit agricole promuje Kredyt Prostoliczony
Credit Agricole Bank Polska oferuje klientom zastrzyk dodatkowej gotówki w formie Kredytu Prostoliczonego. W odpowiedzi na wymagania klientów.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻKredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobankuKredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

BGŻ promuje pożyczkę gotówkowąBGŻ promuje pożyczkę gotówkową
W Banku BGŻ rozpoczęła się promocja pożyczki gotówkowej. Jej oprocentowanie wynosi tylko 9,9 procent w skali roku, a dla osób które podejmą decyzję o dodatkowym ubezpieczeniu anulowana jest opłata przygotowawcza.

Szybka pożyczka od ING BankSzybka pożyczka od ING Bank
W uruchomionej ostatnio kampanii ING Bank Śląski promuje szybką pożyczkę gotówkową w korzystnej cenie. Powzięcie decyzji kredytowej.

Bierz, co chcesz w eurobankuBierz, co chcesz w eurobanku
Eurobank uruchamia kampanię promującą kredyt gotówkowy bez prowizji. Do końca maja 2013r., aby otrzymać kredyt bez prowizji w eurobanku wystarczy przedstawić PIT-11.

Getin Bank zachęca do kredytów gotówkowychGetin Bank zachęca do kredytów gotówkowych
Getin Bank rusza z kolejną kampanią, wpisującą się w nową strategię i filozofię banku. Po zaprezentowaniu nowego konta GETIN UP, bank stawia na promocję kredytów gotówkowych.

Nowe ceny kredytów w BNP ParibasNowe ceny kredytów w BNP Paribas
Porozmawiajmy o Twoich planach - pod takim hasłem BNP Paribas Bank rozpoczyna kampanię promocyjną kredytu gotówkowego i samochodowego na nowych warunkach cenowych.

Nowa Octavia z kredytem w Volkswagen BankuNowa Octavia z kredytem w Volkswagen Banku
W marcu 2013 r. w polskich salonach Ĺ KODY zadebiutuje trzecia generacja Ĺ KODY Octavia. W ramach oferty finansowej Ĺ KODA Finance w Volkswagen Bank, dzięki Ĺ KODA Kredyt właścicielem nowej Ĺ KODY Octavia można stać się płacąc już 790 złotych miesięcznie.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekachGetin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Justyna Kowalczyk w reklamie Raiffeisen PolbankJustyna Kowalczyk w reklamie Raiffeisen Polbank
Raiffeisen Polbank wypuścił pierwszą kampanią produktową po fuzji prawnej obu banków. Spot reklamujący Kredyt na Miarę bez odsetek można obejrzeć w telewizji od 11 lutego.

Getin Bank prowadzi w rankingu kredytów gotówkowychGetin Bank prowadzi w rankingu kredytów gotówkowych
Getin Bank ponownie udowodnił swoją wysoką pozycję w środowisku bankowym, zajmując pierwsze miejsce w wydanym przez TotalMoney.pl rankingu kredytów gotówkowych.

PKO BP obniża oprocentowanie Mini Ratki z ubezpieczeniemPKO BP obniża oprocentowanie Mini Ratki z ubezpieczeniem
W PKO Banku Polskim klienci mogą teraz skorzystać z nowej promocyjnej pożyczki gotówkowej z oprocentowaniem 11,99% oraz zmniejszoną prowizją.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBCWydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Kredyt gotówkowy Getin Banku wyróżniony w zestawieniuKredyt gotówkowy Getin Banku wyróżniony w zestawieniu
W najnowszym zestawieniu kredytów świątecznych Getin Bank zajął 1 miejsce. Bank ma najbardziej korzystną ofertę tak jak dla kredytobiorców stałych, jak i nowych.

Oferta Specjalna Mini Ratka w PKO Banku Polskim do 21 grudniaOferta Specjalna Mini Ratka w PKO Banku Polskim do 21 grudnia
PKO Bank Polski udostępnił nową ofertę specjalną kredytu gotówkowego obowiązującą do 21 grudnia bieżącego roku. W ramach oferty specjalnej Mini Ratki można uzyskać pożyczkę z oproc 12,99proc albo opłatą za uzyskanie kredytu 0proc.


Kredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0procKredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0proc
Jeszcze tylko do 31.12.2012r jest możliwość skorzystać z preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatami BGK w programie Rodzina na Swoim.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowychDeutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Promocja kredytów gotówkowych Banku PocztowegoPromocja kredytów gotówkowych Banku Pocztowego
W połowie października 2012 r. Bank Pocztowy rozpoczął promocję kredytów gotówkowych. Specjalne warunki warunki to: obniżone oprocentowanie 11.

Getin Bank zwycięzcą rankingu na najkorzystniejszy kredyt gotówkowy.Getin Bank zwycięzcą rankingu na najkorzystniejszy kredyt gotówkowy.
Getin Bank po raz następny zdobył wysoką pozycję na rynku instytucji finansowych, zajmując pierwsze miejsce w rankingu kredytów na cel dowolny.

Mniejsze marże kredytów hipotecznych w Deutsche Bank PBCMniejsze marże kredytów hipotecznych w Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC obniża marże kredytów hipotecznych w PLN. Z warunków oferty specjalnej będzie można skorzystać do końca października br.

Nawet 150 tys. zł pożyczą banki bez zaświadczenia o dochodachNawet 150 tys. zł pożyczą banki bez zaświadczenia o dochodach
Mimo że banki konsekwentnie zaostrzają politykę kredytową, w ich ofercie nadal można znaleźć kredyt gotówkowy na oświadczenie o zarobkach.

Trwa promocja kredytów mieszkaniowych w PKO BPTrwa promocja kredytów mieszkaniowych w PKO BP
Do 14.09.2012r w ramach oferty specjalnej klienci mają możliwość otrzymać kredyt hipoteczny z marżą na poziomie 1,2% w całym okresie spłaty kredytu, niezależnie od kwoty kredytu oraz wysokości wkładu własnego.

Ranking kredytów mieszkaniowych lipiec 2012Ranking kredytów mieszkaniowych lipiec 2012
Czerwiec przyniósł wzrost wysokości standardowej marży hipotecznych kredytów udzielanych w PLN. Porównując wys. marży dla mieszkaniowego kredytu w wysokości 150 000 PLN udzielonego klientowi posiadającemu środki własne w wys 50proc można zauważyć.

Kredyty hipoteczne drożeją wolniej niż tanieją nieruchomościmieszkaniaKredyty hipoteczne drożeją wolniej niż tanieją nieruchomościmieszkania
Już blisko 1,5% wynosi średnia marża kredytów mieszkaniowych, ale wzrost kosztów kredytu z nawiązką zrekompensował kredytobiorcom spadek cen 2.

Deutsche Bank Kredyt hipoteczny- przedłużone oferty specjalnepromocje.Deutsche Bank Kredyt hipoteczny- przedłużone oferty specjalnepromocje.
W ramach promocji wydłużonych do 31.07.2012r. kredyty mieszkaniowe Deutsche Bank PBC zajmujące czołowe miejsca w rankingach ofert kredytów mieszkaniowych - dostępne są bez prowizji.

Oferta specjalna kredytu hipotecznego Getin Banku Zamieszkaj w większymOferta specjalna kredytu hipotecznego Getin Banku Zamieszkaj w większym
W ofercie produktowej Getin Banku, 2 największego banku z większościowym polskim kapitałem, są kredyty mieszkaniowe tak jak dla singli, jak i małżeństw.

PKO Bank Polski przedłuża wiosenną ofertę specjalną hipotekPKO Bank Polski przedłuża wiosenną ofertę specjalną hipotek
Jedynie do 29 czerwca można otrzymać kredyt hipoteczny z wyjątkowo niską marżą 1,15% w całym okresie kredytowania. Dodatkowo jest możliwość otrzymania kredytu bez opłaty za uzyskanie kredytu oraz zwolnienia z opłat za wycenę nieruchomości.

Pożyczki gotówkowe w ING Banku Śląskim od 9,90procPożyczki gotówkowe w ING Banku Śląskim od 9,90proc
Kredytobiorcy indywidualni mają możliwość skorzystać z nowej oferty kredytów gotówkowych w ING Banku Śląskim. Od 1 czerwca bank oferuje Pożyczkę 5000 zł w czterech wariantach.

Najkorzystniejsze kredyty hipoteczne w maju bieżącego rokuNajkorzystniejsze kredyty hipoteczne w maju bieżącego roku
Po kolejnych analizach ofert banków widać, że kredyt mieszkaniowy pomału staje się produktem dla bogatszych. Żeby dostać pozytywną decyzję kredytową, prócz przyzwoitego wynagrodzenia, należy spełnić wiele wymagań banku.

Promocyjne kredyty mieszkaniowe w INGPromocyjne kredyty mieszkaniowe w ING
ING Bank Śląski zdecydował o zmniejszeniu opłaty za uruchomienie produktów hipotecznych o 1proc w wariancie cenowym obniżona marża.

Wyprzedaż kredytów gotówkowych w Getin BankuWyprzedaż kredytów gotówkowych w Getin Banku
Bank przygotował jedyną na rynku wyprzedaż kredytów gotówkowych. Od 7.05 do 31.07 2012 roku oproc kredytów gotówkowych zostało obniżone aż o 30proc w stosunku do stawek pierwotnych obowiązujących w danej ofercie.

W MultiBanku klient sam odroczy spłatę kredytuW MultiBanku klient sam odroczy spłatę kredytu
Klienci MultiBanku mogą teraz odroczyć spłatę rat kapitałowych nawet na trzy miesiące. Dla kredytu gotówkowego oraz kredytu samochodowego on-line proces dostępny jest w pełni przez internet, w ciągu 15 minut.Kredyty bankowe


Kalkulatory kredytów


Nowe oferty bankowe

Alior Bank
Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
Expander
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
mBank
mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
Alior Bank
Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Alior Bank
Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%