kredyty bankowe


Auto z salonu najlepiej z MultiBankiem

2011-05-11


Produkt MultiBanku zajął pierwsze miejsce w rankingu kredytów na zakup nowego samochodu, przygotowanym przez portal TotalMoney.pl.

Auto z salonu najlepiej z MultiBankiem

W rankingu wzięto pod uwagę parametry kredytu na zakup nowego auta o wartości 50 tys. zł. Zakup miał być sfinansowany przez bank w 80 procentach. Natomiast zakładany okres spłaty kredytu wynosił 5 lat. Najlepszy, okazał się kredyt auto-moto MultiBanku z oprocentowaniem nominalnym na poziomie 7,08 proc. oraz 3 proc. prowizją. W tym przypadku miesięczna rata kredytu wyniosła 817 zł i była niższa od konkurencji nawet o blisko 30 proc., czyli około 220 zł. Tyle wynosiła różnica między wysokością raty kredytu oferowanego przez MultiBanku, a propozycją dziesiątego, zamykającego stawkę banku.  To już kolejna wygrana MultiBanku w rankingach przygotowanych przez niezależnych analityków. Między innymi w sierpniu 2010 roku kredyt auto-moto zajął pierwsze miejsce w zestawieniu Comperia.pl. Dobre wyniki to konsekwencja wzmożonej koncentracji banku na sprzedaży kredytów niehipotecznych.- MultiBank od ponad roku aktywnie konkuruje na rynku kredytów na zakup nowych samochodów. W tym czasie uprościliśmy procedury, uatrakcyjniliśmy parametry kredytu oraz nawiązaliśmy współpracę z ponad 150 dilerami w Polsce. Dzięki temu zwiększyliśmy pięciokrotnie miesięczną sprzedaż kredytów samochodowych, łącznie udzielając w całym 2010 r. kredytów na ponad 150 mln zł - mówi Cezary Kocik, dyrektor Bankowości Detalicznej BRE Banku ds. Sprzedaży Detalicznej i Procesów Biznesowych. – Wzrost sprzedaży cieszy tym bardziej, że wraz z nim zdobywamy uznanie coraz szerszej grupy klientów oraz jak wynika z rankingów również niezależnych ekspertów – dodaje Kocik.


źródło: www.multibank.pl

Zobacz więcej:
Podobne artykuły:


Nowa Octavia z kredytem w Volkswagen BankuNowa Octavia z kredytem w Volkswagen Banku
W marcu 2013 r. w polskich salonach Ĺ KODY zadebiutuje trzecia generacja Ĺ KODY Octavia. W ramach oferty finansowej Ĺ KODA Finance w Volkswagen Bank, dzięki Ĺ KODA Kredyt właścicielem nowej Ĺ KODY Octavia można stać się płacąc już 790 złotych miesięcznie.

mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowegomBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego
Nabywając samochód na kredyt za pośrednictwem mBanku, bezustannie można skorzystać z preferencyjnych warunków oferty w euro. Czy w następnych miesiącach cieszącymi się powodzeniem samochodami wśród użytkowników mBanku będą wciąż Opel, Ford i Renault.Kredyty bankowe


Kalkulatory kredytów


Nowe oferty bankowe

Alior Bank
Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
Expander
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
mBank
mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
Alior Bank
Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Alior Bank
Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
Kursy walut NBP 2020-07-03
USD3,9764+0,60%
EUR4,4671+0,03%
CHF4,2018+0,23%
GBP4,9560+0,12%