kredyty bankowe


Eurobank - ciekawa oferta kredytu gotówkowego

2010-07-26


Bank stworzył dla swoich klientów ofertę, która uprzystępnia nadzorowanie comiesięcznymi wydatkami.

Eurobank - ciekawa oferta kredytu gotówkowego

Zamiast przymusu pamiętania o kilku datach spłat w różnych instytucjach, użytkownik w ramach przyznanego kredytu może spłacić swoje zobowiązania w innych bankach i obniżyć obciążenie domowego budżetu, dzięki posiadaniu tylko jednej, korzystniejszej raty.

W zakresie oferty zostało pomniejszone oprocentowanie nominalne wynosi od 7 p.p. dla pożyczek w kwocie do 150 000 PLN, przyznawanych na okres do 8 lat. Jeżeli klient przedstawi potwierdzenie spłaty zobowiązań posiadanych w innych instytucjach, dodatkowo otrzyma zwrot kwoty stanowiącej równowartość prowizji bankowej za otrzymanie kredytu.

Kredyt dobrze ułożony

Jakie są właściwości kredytu dobrze ułożonego? Kredyt powinien być w szczególności wygodny. Znaczenie ma sposób uregulowania zadłużenia, nie bez znaczenia jest także oprocentowanie im niższe, tym lepiej dla portfela klienta.

Wszystkie te kryteria spełnia kredyt w eurobanku. Został on zaprojektowany z myślą o komforcie kredytobiorców doradca pomaga dopełnić formalności, a po podjęciu decyzji kredytowej pieniądze są bezzwłocznie do dyspozycji klienta, dzięki temu może on szybko sfinansować swoje potrzeby. Aby otrzymać kredyt wystarczy udać się do placówki eurobanku (np. otwartej 7 dni w tygodniu placówki w centrum handlowym). Ułatwieniem dla użytkowników jest też możliwość sprawdzenia swojej zdolności kredytowej i złożenia przygotowawczego wniosku o kredyt przez telefon przez 7 dni w tygodniu. Kredyt spłaca się w stałych, comiesięcznych ratach. Można ją spłacać bez dodatkowych opłat we wszystkich placówkach, a także w wygodnych wpłatomatach eurobanku. Wpłatomaty dają sposobność klientom samodzielną spłatę rat kredytu, bez konieczności wizyty w oddziale, bez kolejek i ograniczonych godzin urzędowania. Oprócz tego eurobank daje możliwośće swoim Klientom samodzielny wybór dnia miesiąca, w którym będą spłacać ratę. Raz do roku, np. podczas urlopu, jest ewentualność zawieszenia spłaty kredytu na miesiąc.
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:


Wakacje pożyczkowe w Banku MillenniumWakacje pożyczkowe w Banku Millennium
Pożyczka Gotówkowa nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala jednocześnie wziąć wakacje od spłaty raty. Jest możliwość więc pojechać na urlop, a pierwszą ratę kredytu spłacić dopiero po urlopie (do 3 miesięcy od podpisania umowy).

Meritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolnikówMeritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolników
Meritum Bank rozwija ofertę kredytu gotówkowego dla rolników. Jako dodatkowe źródło przychodu Bank akceptuje dotacje unijne, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej klientów i umożliwia im pożyczenie większej kwoty.

Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻPożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ
W najnowszej kampanii Bank BGŻ prezentuje korzystną pożyczkę gotówkową. Niskie i stałe raty pożyczki umożliwią realizację planów bez wielkich wyrzeczeń.

Nowa Mini Ratka w PKO Banku PolskimNowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim
Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze bardziej korzystnym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień.

Meritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klientaMeritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klienta
Meritum Bank zapowiada nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że wyrazi wstępną decyzję kredytową w 5 minut.

Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBankuNawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku
Klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą od ubiegłego roku uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. Dotychczas wartość finansowania udzielanego w tym kanale wynosiła 20 tys.

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ BankuPotrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska podejmuje działania na rzecz zwiększenia sprzedaży pożyczek gotówkowych. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.

Promocyjny kredyt dla nestorów w Banku PocztowymPromocyjny kredyt dla nestorów w Banku Pocztowym
Bank Pocztowy, jako jeden z nielicznych dysponuje ofertą kredytową dedykowaną nestorom teraz na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

Promocja kredytów gotówkowych od Banku PocztowegoPromocja kredytów gotówkowych od Banku Pocztowego
Do końca kwietnia dostępna jest specjalna oferta kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym. Promocyjne warunki to obniżone oprocentowanie do 11,49%.

Taniej za gotówkę w mBankuTaniej za gotówkę w mBanku
Klienci, którzy do końca kwietnia złożą wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku, mogą liczyć na mniejsze koszty pożyczki. Podczas promocji oprocentowanie obniżone zostaje nawet do 7,5 proc.Kredyty bankowe


Kalkulatory kredytów


Nowe oferty bankowe

Alior Bank
Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
Expander
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
mBank
mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
Alior Bank
Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Alior Bank
Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
Kursy walut NBP 2020-07-10
USD3,9646+0,41%
EUR4,4745+0,02%
CHF4,2099+0,04%
GBP4,9941+0,05%