kredyty bankowe


Im wyższa kwota, tym niższe oprocentowanie

2012-01-10


Od dziś klienci MultiBanku mogą skorzystać z promocyjnej oferty kredytu gotówkowego. Jego parametry uzależnione są od wnioskowanej kwoty kredytu. Im jest ona wyższa, tym klient może liczyć na niższe oprocentowanie.

Im wyższa kwota, tym niższe oprocentowanie

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie od 10 stycznia do 29 lutego br. zawnioskują w MultiBanku o kredyt gotówkowy na dowolny cel lub konsolidację swoich zobowiązań. Oprocentowanie kredytu uzależnione jest od wysokości wnioskowanej kwoty. Im wyższy kredyt, tym lepsze warunki cenowe zaproponuje bank. Na atrakcyjniejsze parametry kredytu mogą też liczyć aktywni klienci MultiBanku oraz osoby, które wykupią ubezpieczenie kredytu „Pakiet MultiBezpieczny”. Korzystając z promocji oprocentowanie kredytu może zostać obniżone nawet o 6 p.p.

 

Promocja dostępna jest w banku już po raz drugi. Na podobnych zasadach klienci mogli z niej skorzystać w kwietniu i maju ubiegłego roku.

 

- Również tym razem oferta skonstruowana została tak, by jej parametry były najbardziej atrakcyjne dla zamożnych klientów, stanowiących grupę docelową banku. Osoby te zazwyczaj decydując się na kredyt gotówkowy zaciągają zobowiązania o wartości powyżej 25 tys. zł. Dlatego na najniższe oprocentowanie mogą liczyć klienci, którzy zawnioskują o kredyt w wysokości 25-100 tys. zł – wyjaśnia Joanna Ostrowska, ekspert MultiBanku odpowiedzialny za wdrożenie promocji.

 

Wniosek o kredyt można złożyć za pośrednictwem strony informacyjnej i systemu transakcyjnego MultiBanku oraz w dowolnej placówce banku lub dzwoniąc na multilinię.

 

Ponadto w przypadku aktywnych klientów banku, posiadających „Ofertę dla Ciebie”, cały proces kredytowy, od złożenia wniosku do przelania pieniędzy na konto klienta, w optymalnych warunkach trwa 15 minut i odbywa się w 100 proc. on-line. W takiej sytuacji umowa kredytowa podpisywana jest za pomocą kodów SMS lub potwierdzana jest jednorazowymi hasłami.


źródło: www.multibank.pl

Zobacz więcej:
Podobne artykuły:


Wakacje pożyczkowe w Banku MillenniumWakacje pożyczkowe w Banku Millennium
Pożyczka Gotówkowa nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala jednocześnie wziąć wakacje od spłaty raty. Jest możliwość więc pojechać na urlop, a pierwszą ratę kredytu spłacić dopiero po urlopie (do 3 miesięcy od podpisania umowy).

Meritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolnikówMeritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolników
Meritum Bank rozwija ofertę kredytu gotówkowego dla rolników. Jako dodatkowe źródło przychodu Bank akceptuje dotacje unijne, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej klientów i umożliwia im pożyczenie większej kwoty.

Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻPożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ
W najnowszej kampanii Bank BGŻ prezentuje korzystną pożyczkę gotówkową. Niskie i stałe raty pożyczki umożliwią realizację planów bez wielkich wyrzeczeń.

Nowa Mini Ratka w PKO Banku PolskimNowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim
Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze bardziej korzystnym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień.

Meritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klientaMeritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klienta
Meritum Bank zapowiada nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że wyrazi wstępną decyzję kredytową w 5 minut.

Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBankuNawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku
Klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą od ubiegłego roku uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. Dotychczas wartość finansowania udzielanego w tym kanale wynosiła 20 tys.

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ BankuPotrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska podejmuje działania na rzecz zwiększenia sprzedaży pożyczek gotówkowych. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.

Promocyjny kredyt dla nestorów w Banku PocztowymPromocyjny kredyt dla nestorów w Banku Pocztowym
Bank Pocztowy, jako jeden z nielicznych dysponuje ofertą kredytową dedykowaną nestorom teraz na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

Promocja kredytów gotówkowych od Banku PocztowegoPromocja kredytów gotówkowych od Banku Pocztowego
Do końca kwietnia dostępna jest specjalna oferta kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym. Promocyjne warunki to obniżone oprocentowanie do 11,49%.

Taniej za gotówkę w mBankuTaniej za gotówkę w mBanku
Klienci, którzy do końca kwietnia złożą wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku, mogą liczyć na mniejsze koszty pożyczki. Podczas promocji oprocentowanie obniżone zostaje nawet do 7,5 proc.Kredyty bankowe


Kalkulatory kredytów


Nowe oferty bankowe

Alior Bank
Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
Expander
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
mBank
mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
Alior Bank
Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Alior Bank
Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
Kursy walut NBP 2020-07-03
USD3,9764+0,60%
EUR4,4671+0,03%
CHF4,2018+0,23%
GBP4,9560+0,12%