kredyty bankowe


Jesienna promocja produktów mieszkaniowych w BNP Paribas

2011-09-20


Kredytobiorcy, którzy od 19.09 do 15.12 br. podejmą decyzję na wzięcie Kredytu Hipotecznego, Kredytu Hipotecznego Refinansowego bądź Kredytu Mieszkaniowego w programie z dopłatami rządowymi Rodzina na Swoim, otrzymają okazyjną marżę.

Jesienna promocja produktów mieszkaniowych w BNP Paribas

Otrzymają marżę w wysokości 0,9 proc. przez pierwsze 5 lat kredytowania nie patrząc na kwotę kredytu hipotecznego i poziom kwoty kredytu do wartości nieruchomości. Do tej pory okres specjalnej marży wynosił 3 lata. W kolejnych latach spłaty kredytu hipotecznego marża wyniesie 1,29proc. W ofercie Dwuwalutowego Kredytu Mieszkaniowego lub Refinansowego udzielanego w EUR lub złotówkach, specjalna marża wyniesie 1,42proc. w całym okresie spłaty kredytu.

 

Marża na tym poziomie będzie dotyczyła zarówno części kredytu hipotecznego w PLN jak i EUR. Warunkami promocyjnymi objęte zostały jeszcze inne produkty hipoteczne: Kredyt Multi hipoteka, w przypadku którego stała marża będzie wynosić od 1,62proc. a także Kredyt na cel dowolny z zabezpieczeniem hipotecznym z marżą od 3,12proc. W ramach promocji, wszystkie produkty hipoteczne zwolnione są z prowizji za uruchomienie kredytu hipotecznego.
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:


Credit Agricole testuje umowy kredytów ratalnych w formie elektronicznejCredit Agricole testuje umowy kredytów ratalnych w formie elektronicznej
Credit Agricole Bank Polska uruchomił pilotażowy projekt polegający na udostępnianiu kredytobiorcom umów kredytów ratalnych w postaci elektronicznej.

Jesienna promocja produktów mieszkaniowych w BNP ParibasJesienna promocja produktów mieszkaniowych w BNP Paribas
Kredytobiorcy, którzy od 19.09 do 15.12 br. podejmą decyzję na wzięcie Kredytu Hipotecznego, Kredytu Hipotecznego Refinansowego bądź Kredytu Mieszkaniowego w programie z dopłatami rządowymi Rodzina na Swoim, otrzymają okazyjną marżę.Kredyty bankowe


Kalkulatory kredytów


Nowe oferty bankowe

Alior Bank
Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
Expander
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
mBank
mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
Alior Bank
Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Alior Bank
Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
Kursy walut NBP 2020-07-09
USD3,9486-0,45%
EUR4,4738-0,00%
CHF4,2081-0,09%
GBP4,9914+0,43%