kredyty bankowe


mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego

2010-07-23


Nabywając samochód na kredyt za pośrednictwem mBanku, bezustannie można skorzystać z preferencyjnych warunków oferty w euro. Czy w następnych miesiącach cieszącymi się powodzeniem samochodami wśród użytkowników mBanku będą wciąż Opel, Ford i Renault.

mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego W pierwszej połowie ubiegłego roku klienci banku przesiadali się do pojazdów takich marek, jak Opel, Ford i Renault. Na te auta zaciągnięto ponad 1/4 pożyczek samochodowych. Część z nich została pożyczona w ramach atrakcyjnego kredytu w euro, oferowanego przez mBank. W celu porównania, w podobnym okresie ub.r. największym zaciekawieniem cieszyły się fordy i volkswageny.

Podpisując umowę o kredyt samochodowy do 31 sierpnia br., klienci mBanku wciąż mogą skorzystać z preferencyjnych warunków pożyczki. W ramach trwającej promocji Kredyt po EURopejsku mBank zmniejsza oprocentowanie kredytów w euro o 2 proc. (w odniesieniu do normalnej propozycji) oraz prowizję w całym czasie spłacania kredytu (równa się ona 2 proc. bez względu na okres kredytowania i wiek samochodu). mBank oferuje też atrakcyjne zasady refinansowania kredytu z innego banku.

Z oferty mogą skorzystać klienci mBanku, posiadający i dobrze obsługujący przynajmniej jeden produkt kredytowy w mBanku od minimum sześciu m-cy, lub korzystający z rachunku eKONTO, na który dokonywane są regularne wpływy (również od minimum sześciu m-cy).

Kredyt samochodowy w walucie prezentowany przez mBank:

* oprocentowanie zawiera w sobie stałą marżę banku, która jest powiększona o stawkę EURIBOR 3M;

* można go przeznaczyć na zakupienie nowego lub używanego auta osobowego albo pojazdu ciężarowego o wadze do 3,5 tony;

* min. kwota pożyczki - tak jak w przypadku innych walut (PLN, CHF, EUR) - jest równa wynosi 5 tys. złotych, największa nawet 350 tys. złotych (130 tys. w przypadku kredytu refinansowego), w tym do 100 tys. złotych bez udziału własnego;

* okres kredytowania może wynosić od 6 m-cy do 10 lat.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:


Nowa Octavia z kredytem w Volkswagen BankuNowa Octavia z kredytem w Volkswagen Banku
W marcu 2013 r. w polskich salonach Ĺ KODY zadebiutuje trzecia generacja Ĺ KODY Octavia. W ramach oferty finansowej Ĺ KODA Finance w Volkswagen Bank, dzięki Ĺ KODA Kredyt właścicielem nowej Ĺ KODY Octavia można stać się płacąc już 790 złotych miesięcznie.

Auto z salonu najlepiej z MultiBankiemAuto z salonu najlepiej z MultiBankiem
Produkt MultiBanku zajął pierwsze miejsce w rankingu kredytów na zakup nowego samochodu, przygotowanym przez portal TotalMoney.pl.Kredyty bankowe


Kalkulatory kredytów


Nowe oferty bankowe

Alior Bank
Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
Expander
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
mBank
mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
Alior Bank
Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Alior Bank
Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
Kursy walut NBP 2020-07-09
USD3,9486-0,45%
EUR4,4738-0,00%
CHF4,2081-0,09%
GBP4,9914+0,43%