kredyty bankowe


Nawet 150 tys. zł pożyczą banki bez zaświadczenia o dochodach

2012-09-21


Mimo że banki konsekwentnie zaostrzają politykę kredytową, w ich ofercie nadal można znaleźć kredyt gotówkowy na oświadczenie o zarobkach.

Nawet 150 tys. zł pożyczą banki bez zaświadczenia o dochodach

Zainteresowani takim produktem muszą jednak spełnić parę warunków. W zależności od banku, różne będą warunki i ograniczenia kredytu na oświadczenie. Zazwyczaj jego maksymalna kwota nie przekracza 20 tys złotych, zdarzają się jednakże banki, w których na oświadczenie można otrzymać nawet 150 tys złotych.

 

Banki zazwyczaj udzielają kredytów na oświadczenie stałym klientom, to znaczy takim, którzy posiadają już konto osobiste, na które przelewają swoje wynagrodzenie bądź inne produkty bankowe. Zdarzają się banki, które udzielają takich kredytów również klientom obcym. Wówczas muszą oni spełnić dodatkowe warunki - np przynieść dwa dokumenty tożsamości ze zdjęciem oraz dodatkowe dokumenty stwierdzające wysokość oraz źródło uzyskiwanych dochodów, na przykład ZUS bądź RMUA - bądź wykonywać zawód z listy zawodów preferowanych przez bank, tzw. profesjonalistów (lekarz, policjant itp.). Ponadto oświadczenia o zarobkach, należy dołączyć kserokopie dokumentów potwierdzających zatrudnienie u danego pracodawcy - ksero umowy o pracę, o dzieło czy zlecenia.

 

Kredyt gotówkowy na oświadczenie, ze względu na ograniczone formalności, jest wygodnym oraz szybkim sposobem na uzyskanie brakującej gotówki oraz podreperowanie domowego budżetu. Co ważne, jest bezpieczniejszy oraz tańszy niż pożyczki na oświadczenie, chwilówki oferowane przez instytucje parabankowe.
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:


Wakacje pożyczkowe w Banku MillenniumWakacje pożyczkowe w Banku Millennium
Pożyczka Gotówkowa nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala jednocześnie wziąć wakacje od spłaty raty. Jest możliwość więc pojechać na urlop, a pierwszą ratę kredytu spłacić dopiero po urlopie (do 3 miesięcy od podpisania umowy).

Meritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolnikówMeritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolników
Meritum Bank rozwija ofertę kredytu gotówkowego dla rolników. Jako dodatkowe źródło przychodu Bank akceptuje dotacje unijne, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej klientów i umożliwia im pożyczenie większej kwoty.

Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻPożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ
W najnowszej kampanii Bank BGŻ prezentuje korzystną pożyczkę gotówkową. Niskie i stałe raty pożyczki umożliwią realizację planów bez wielkich wyrzeczeń.

Nowa Mini Ratka w PKO Banku PolskimNowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim
Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze bardziej korzystnym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień.

Meritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klientaMeritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klienta
Meritum Bank zapowiada nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że wyrazi wstępną decyzję kredytową w 5 minut.

Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBankuNawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku
Klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą od ubiegłego roku uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. Dotychczas wartość finansowania udzielanego w tym kanale wynosiła 20 tys.

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ BankuPotrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska podejmuje działania na rzecz zwiększenia sprzedaży pożyczek gotówkowych. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.

Promocyjny kredyt dla nestorów w Banku PocztowymPromocyjny kredyt dla nestorów w Banku Pocztowym
Bank Pocztowy, jako jeden z nielicznych dysponuje ofertą kredytową dedykowaną nestorom teraz na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

Promocja kredytów gotówkowych od Banku PocztowegoPromocja kredytów gotówkowych od Banku Pocztowego
Do końca kwietnia dostępna jest specjalna oferta kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym. Promocyjne warunki to obniżone oprocentowanie do 11,49%.

Taniej za gotówkę w mBankuTaniej za gotówkę w mBanku
Klienci, którzy do końca kwietnia złożą wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku, mogą liczyć na mniejsze koszty pożyczki. Podczas promocji oprocentowanie obniżone zostaje nawet do 7,5 proc.Kredyty bankowe


Kalkulatory kredytów


Nowe oferty bankowe

Alior Bank
Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
Expander
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
mBank
mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
Alior Bank
Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Alior Bank
Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
Kursy walut NBP 2022-05-27
USD4,2966-0,52%
EUR4,6102-0,07%
CHF4,4814-0,42%
GBP5,4209-0,09%