kredyty bankowe


Pożyczka gotówkowa mBanku na szkolną wyprawkę

2010-08-17


Dla wszystkich rodziców, których niebawem czekają wydatki związane ze skompletowaniem szkolnej wyprawki dla swoich pociech, mBank przyszykował dwie korzystne propozycje kredytu gotówkowego z niższym oprocentowaniem i bez żadnej prowizji.

Pożyczka gotówkowa mBanku na szkolną wyprawkę Końcówka wakacji i rozpoczęcie roku szkolnego bardzo często może okazać się okresem ciężkim nie tylko dla uczniów, ale i dla ich opiekunów. Po wyjeździe wakacyjnym, budżet rodziców może bowiem świecić pustkami. Dlatego, że wyprawka do szkoły związana jest najczęściej z dużymi wydatkami, mBank przyszykował z tej okazji dwie promocje kredytu gotówkowego, które można wziąć do 15 października 2010 r.

Pierwsza z nich, Gotówka na mały procent, kierowana jest zarówno do stałych klientów, jak i osób, które nie korzystają z usług mBanku. Aby skorzystać z obniżonego do 8,59 oprocentowania należy złożyć łatwy w wypełnieniu wniosek on-line przy pomocy strony WWW, mLinii czy też odwiedzając jeden z wielu punktów sprzedaży: Centrum Finansowe bądź mKiosk. Oferta zawiera kredyty gotówkowe w wysokości do 4 tys. złotych z okresem kredytowania do 2 lat.

Następna propozycja, Ekspresowa gotówka bez prowizji skierowana jest do dotychczasowych klientów mBanku, którzy do dnia rozpoczęcia promocji, tj. do 16 sierpnia przystąpili do Otwartej Umowy Produktowej - zapewniającej zawieranie następnych umów z bankiem bez koniecznego podpisywania odrębnych wniosków. W ramach tej akcji gotówka proponowana jest bez żadnej prowizji za przyznanie. Propozycja dotyczy wszystkich pożyczek gotówkowych, bez względu na ich wielkość i okres kredytowania.

Z propozycji Ekspresowa gotówka bez prowizji można również skorzystać w ramach Oferty dla Ciebie.Zobacz więcej:


doradca kredytów gotówkowych

Doradca kredytowy

Szybko poznasz szczegóły oferty! Wypełnij formularz a doradca skontaktuje się z Tobą!

W dodatku doradca porówna kredyt gotówkowy mBank z ofertami innych banków, aby wybrać najtańszy i najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Podobne artykuły:


Wakacje pożyczkowe w Banku MillenniumWakacje pożyczkowe w Banku Millennium
Pożyczka Gotówkowa nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala jednocześnie wziąć wakacje od spłaty raty. Jest możliwość więc pojechać na urlop, a pierwszą ratę kredytu spłacić dopiero po urlopie (do 3 miesięcy od podpisania umowy).

Meritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolnikówMeritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolników
Meritum Bank rozwija ofertę kredytu gotówkowego dla rolników. Jako dodatkowe źródło przychodu Bank akceptuje dotacje unijne, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej klientów i umożliwia im pożyczenie większej kwoty.

Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻPożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ
W najnowszej kampanii Bank BGŻ prezentuje korzystną pożyczkę gotówkową. Niskie i stałe raty pożyczki umożliwią realizację planów bez wielkich wyrzeczeń.

Nowa Mini Ratka w PKO Banku PolskimNowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim
Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze bardziej korzystnym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień.

Meritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klientaMeritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klienta
Meritum Bank zapowiada nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że wyrazi wstępną decyzję kredytową w 5 minut.

Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBankuNawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku
Klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą od ubiegłego roku uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. Dotychczas wartość finansowania udzielanego w tym kanale wynosiła 20 tys.

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ BankuPotrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska podejmuje działania na rzecz zwiększenia sprzedaży pożyczek gotówkowych. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.

Promocyjny kredyt dla nestorów w Banku PocztowymPromocyjny kredyt dla nestorów w Banku Pocztowym
Bank Pocztowy, jako jeden z nielicznych dysponuje ofertą kredytową dedykowaną nestorom teraz na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

Promocja kredytów gotówkowych od Banku PocztowegoPromocja kredytów gotówkowych od Banku Pocztowego
Do końca kwietnia dostępna jest specjalna oferta kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym. Promocyjne warunki to obniżone oprocentowanie do 11,49%.

Taniej za gotówkę w mBankuTaniej za gotówkę w mBanku
Klienci, którzy do końca kwietnia złożą wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku, mogą liczyć na mniejsze koszty pożyczki. Podczas promocji oprocentowanie obniżone zostaje nawet do 7,5 proc.Kredyty bankowe


Kalkulatory kredytów


Nowe oferty bankowe

Alior Bank
Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
Expander
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
mBank
mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
Alior Bank
Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Alior Bank
Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
Kursy walut NBP 2020-07-10
USD3,9646+0,41%
EUR4,4745+0,02%
CHF4,2099+0,04%
GBP4,9941+0,05%