kredyty bankowe


Promocje kredytów gotówkowych kwiecień 2011 r.

2011-04-26


Aktualnie banki, proponują coraz to lepsze oferty na lepszych warunkach. Obok tych ofert wszystkim zainteresowanym naprawdę z trudem przejść obojętnie.

Promocje kredytów gotówkowych kwiecień 2011 r.

Szczególną uwagę zwracają w tej chwili propozycje następujących banków:

 

  • BZ WBK z Kredytem z Bonusem, gdzie reklamowane jest przez Antonio Banderasa oprocentowanie rozpoczynające się już od 5,99procent. W ramach tej oferty możliwe jest także zminimalizowanie stawki opłaty za udzielenie kredytu chociażby do 1%. Wysokość obniżki zależna jest od tego czy zdecydujemy się na założenie konta osobistego albo założenie karty kredytowej;

  • BNP Paribas Fortis z Wiosenną Promocją Kredytów Gotówkowych, gdzie dostępny jest kredyt bez prowizji z oprocentowaniem 9,9% i pakietem ubezpieczeniowym;

  • Lukas Bank, który w ramach promocji Prostoliczonego Kredytu Gotówkowego upowszechnia kredyt, którego comiesięczne koszty to tylko 10 PLN miesięcznie za każdy pożyczony 1000zł

  • PKO BP, gdzie do 30 maja 2011roku wydłużona jest promocja 0% opłaty za udzielenie kredytu przy zakupie ubezpieczenia!

  • Bank BPH, który przyznaje nagrodę pieniężną klientom, którzy podpiszą umowę kredytową. Można w ten sposób zyskać aż 750 PLN w gotówce!

 

Bieżące propozycje BZ WBK bądź BNP Paribas Fortis udostępniają zarazem obydwie te promocyjne stawki , czyli mniejszą opłatę za uruchomienie kredytu i oprocentowanie!
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:


Wakacje pożyczkowe w Banku MillenniumWakacje pożyczkowe w Banku Millennium
Pożyczka Gotówkowa nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala jednocześnie wziąć wakacje od spłaty raty. Jest możliwość więc pojechać na urlop, a pierwszą ratę kredytu spłacić dopiero po urlopie (do 3 miesięcy od podpisania umowy).

Meritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolnikówMeritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolników
Meritum Bank rozwija ofertę kredytu gotówkowego dla rolników. Jako dodatkowe źródło przychodu Bank akceptuje dotacje unijne, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej klientów i umożliwia im pożyczenie większej kwoty.

Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻPożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ
W najnowszej kampanii Bank BGŻ prezentuje korzystną pożyczkę gotówkową. Niskie i stałe raty pożyczki umożliwią realizację planów bez wielkich wyrzeczeń.

Nowa Mini Ratka w PKO Banku PolskimNowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim
Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze bardziej korzystnym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień.

Meritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klientaMeritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klienta
Meritum Bank zapowiada nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że wyrazi wstępną decyzję kredytową w 5 minut.

Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBankuNawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku
Klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą od ubiegłego roku uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. Dotychczas wartość finansowania udzielanego w tym kanale wynosiła 20 tys.

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ BankuPotrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska podejmuje działania na rzecz zwiększenia sprzedaży pożyczek gotówkowych. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.

Promocyjny kredyt dla nestorów w Banku PocztowymPromocyjny kredyt dla nestorów w Banku Pocztowym
Bank Pocztowy, jako jeden z nielicznych dysponuje ofertą kredytową dedykowaną nestorom teraz na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

Promocja kredytów gotówkowych od Banku PocztowegoPromocja kredytów gotówkowych od Banku Pocztowego
Do końca kwietnia dostępna jest specjalna oferta kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym. Promocyjne warunki to obniżone oprocentowanie do 11,49%.

Taniej za gotówkę w mBankuTaniej za gotówkę w mBanku
Klienci, którzy do końca kwietnia złożą wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku, mogą liczyć na mniejsze koszty pożyczki. Podczas promocji oprocentowanie obniżone zostaje nawet do 7,5 proc.Kredyty bankowe


Kalkulatory kredytów


Nowe oferty bankowe

Alior Bank
Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
Expander
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
mBank
mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
Alior Bank
Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Alior Bank
Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
Kursy walut NBP 2020-07-03
USD3,9764+0,60%
EUR4,4671+0,03%
CHF4,2018+0,23%
GBP4,9560+0,12%