kredyty bankowe


Ranking kredytów mieszkaniowych w PLN listopad 2011

2011-12-02


W jakim banku jest możliwość otrzymać najtańszy kredyt hipoteczny w złotych? Kryteria brane przy rankingu: Kredyt w złotych w wysokości 250 tys. zł, uruchomiony klientowi posiadającemu 50% wkładu własnego, spłacany w ratach równych przez 30 lat.

Ranking kredytów mieszkaniowych w PLN listopad 2011

Propozycje z cross-sellingiem, tj. takie, w których klient dostaje korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego pod warunkiem skorzystania z innych produktów oferowanych przez bank (np. rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, kredytowej karty lub ubezpieczenia).Rata kredytu mieszkaniowego uzyskanego u zwycięzcy rankingu w Credit Agricole Bank Polska zmniejszy nasz domowy budżet o 883 zł miesięcznie. Korzystając z propozycji tego banku nie zapłacimy prowizji za uruchomienie kredytu hipotecznego, a marża wyniesie 1,1%. Skorzystanie z tak korzystnych warunków nie jest obwarowane zbyt wygórowanymi warunkami. Wystarczy posiadać (bądź założyć) w Credit Agricole konto osobiste, na które będzie wpływało wynagrodzenie oraz wykupić polisę ubezpieczeniową na życie.U zdobywcy 2 miejsca eurobanku prowizja za uruchomienie kredytu wyniesie 0%, marża stanowić będzie 1,00%, a miesięczna rata kredytu hipotecznego będzie wyższa od tej, jaką zapłacimy u zdobywcy pierwszego miejsca o 5,05 zł, i zuboży nasz portfel o 888,05 zł. W Deutsche Banku, zajmującym 3 miejsce, rata kredytu wyniesie 892 zł. Bank nie pobierze od nas prowizji za uruchomienie kredytu, a marża stanowić będzie 1,00%. Zdobywcy 2 oraz 3 miejsca również nie stawiają trudnych do spełnienia warunków klientom chcącym otrzymać kredyt na opisanych powyżej warunkach w obu przypadkach wystarczy posiadanie (lub założenie) konta osobistego i zakupienie karty kredytowej.
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:


Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkachDeutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻKredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobankuKredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekachGetin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBCWydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowychDeutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Mniejsze marże kredytów hipotecznych w Deutsche Bank PBCMniejsze marże kredytów hipotecznych w Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC obniża marże kredytów hipotecznych w PLN. Z warunków oferty specjalnej będzie można skorzystać do końca października br.

Trwa promocja kredytów mieszkaniowych w PKO BPTrwa promocja kredytów mieszkaniowych w PKO BP
Do 14.09.2012r w ramach oferty specjalnej klienci mają możliwość otrzymać kredyt hipoteczny z marżą na poziomie 1,2% w całym okresie spłaty kredytu, niezależnie od kwoty kredytu oraz wysokości wkładu własnego.

Ranking kredytów mieszkaniowych lipiec 2012Ranking kredytów mieszkaniowych lipiec 2012
Czerwiec przyniósł wzrost wysokości standardowej marży hipotecznych kredytów udzielanych w PLN. Porównując wys. marży dla mieszkaniowego kredytu w wysokości 150 000 PLN udzielonego klientowi posiadającemu środki własne w wys 50proc można zauważyć.Kredyty bankowe


Kalkulatory kredytów


Nowe oferty bankowe

Alior Bank
Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
Expander
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
mBank
mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
Alior Bank
Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Alior Bank
Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
Kursy walut NBP 2020-07-09
USD3,9486-0,45%
EUR4,4738-0,00%
CHF4,2081-0,09%
GBP4,9914+0,43%