kredyty bankowe


Sam policzysz koszty kredytu gotówkowego

2011-03-30


Przejrzystą komunikacją kosztów przekonuje do swojego kredytu gotówkowego LUKAS Bank. Za każde 1 tys. zł pożyczone od banku klient zapłaci, poza ratą kapitałową, 10 zł miesięcznie.

Sam policzysz koszty kredytu gotówkowego

Nieco ponad jedna trzecia zobowiązań Polaków wobec banków przypada na kredyty konsumpcyjne. Jednak większość osób przyznaje, że bez względu na cel kredytu, miało problem z policzeniem ile faktycznie takie zobowiązanie będzie kosztowało. W kredycie gotówkowym, który LUKAS Bank proponuje na wiosnę, każdy klient może sam policzyć jego koszty. Bowiem za każde 1 tys. zł pożyczone od banku zapłaci 10 zł miesięcznie. Jest to suma wszystkich opłat: oprocentowania, prowizji oraz podstawowego pakietu ubezpieczeń. Zatem jeżeli potrzebujemy np. 8 tys., to będzie nas to kosztowało, 80 zł miesięcznie. Do tego doliczana jest część kapitałowa raty.

 

- Kredyt Prostoliczony, to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy sygnalizowali nam, że liczenie oprocentowania, opłat i prowizji kredytowych bywa skomplikowane. Wyjątkowość naszej oferty polega na jej prostocie, czyli przejrzystej komunikacji kosztów kredytu. To dobry czas na taką propozycję, bo przed Wielkanocą oraz wyjazdami na majówkę, wielu z nas zastanawia się nad zasileniem domowego budżetu kredytem - wyjaśnia Patryk Rietig, Senior Segment Manager z LUKAS Banku.

 

Oprocentowanie jest takie samo, bez względu na kwotę kredytu, która wynosić może maksymalnie 80 tys. Niezmienna jest również prowizja. Najdłuższy okres spłaty to 4 lata. Ponadto małżonkowie mogą łączyć swoje dochody, aby podwyższyć zdolność kredytową.

 

Dodatkowo osoby, które zdecydują się na kredyt i otworzą jednocześnie rachunek e-Konto PLUS lub Konto Klasyczne nie zapłacą za jego prowadzenie przez 6 miesięcy. Wystarczy zadeklarować przelew wynagrodzenia na ten rachunek i ustanowić zlecenie stałe na spłatę kredytu.

 

Promocja kredytu gotówkowego trwa do 31 maja br. Wniosek o kredyt można złożyć przez telefon, dzwoniąc pod numer 0801 33 00, za pośrednictwem strony internetowej banku lub podczas wizyty w placówce LUKAS Banku. Bank przygotował także telewizyjną kampanię reklamową.


źródło: www.lukasbank.pl

Zobacz więcej:
Podobne artykuły:


Wakacje pożyczkowe w Banku MillenniumWakacje pożyczkowe w Banku Millennium
Pożyczka Gotówkowa nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala jednocześnie wziąć wakacje od spłaty raty. Jest możliwość więc pojechać na urlop, a pierwszą ratę kredytu spłacić dopiero po urlopie (do 3 miesięcy od podpisania umowy).

Meritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolnikówMeritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolników
Meritum Bank rozwija ofertę kredytu gotówkowego dla rolników. Jako dodatkowe źródło przychodu Bank akceptuje dotacje unijne, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej klientów i umożliwia im pożyczenie większej kwoty.

Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻPożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ
W najnowszej kampanii Bank BGŻ prezentuje korzystną pożyczkę gotówkową. Niskie i stałe raty pożyczki umożliwią realizację planów bez wielkich wyrzeczeń.

Nowa Mini Ratka w PKO Banku PolskimNowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim
Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze bardziej korzystnym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień.

Meritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klientaMeritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klienta
Meritum Bank zapowiada nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że wyrazi wstępną decyzję kredytową w 5 minut.

Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBankuNawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku
Klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą od ubiegłego roku uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. Dotychczas wartość finansowania udzielanego w tym kanale wynosiła 20 tys.

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ BankuPotrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska podejmuje działania na rzecz zwiększenia sprzedaży pożyczek gotówkowych. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.

Promocyjny kredyt dla nestorów w Banku PocztowymPromocyjny kredyt dla nestorów w Banku Pocztowym
Bank Pocztowy, jako jeden z nielicznych dysponuje ofertą kredytową dedykowaną nestorom teraz na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

Promocja kredytów gotówkowych od Banku PocztowegoPromocja kredytów gotówkowych od Banku Pocztowego
Do końca kwietnia dostępna jest specjalna oferta kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym. Promocyjne warunki to obniżone oprocentowanie do 11,49%.

Taniej za gotówkę w mBankuTaniej za gotówkę w mBanku
Klienci, którzy do końca kwietnia złożą wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku, mogą liczyć na mniejsze koszty pożyczki. Podczas promocji oprocentowanie obniżone zostaje nawet do 7,5 proc.Kredyty bankowe


Kalkulatory kredytów


Nowe oferty bankowe

Alior Bank
Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
Expander
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
mBank
mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
Alior Bank
Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Alior Bank
Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
Kursy walut NBP 2020-07-03
USD3,9764+0,60%
EUR4,4671+0,03%
CHF4,2018+0,23%
GBP4,9560+0,12%