kredyty bankowe


Wakacyjna oferta specjalna Rodziny na swoim w BNP Paribas Banku

2011-08-02


0% prowizji za uzyskanie kredytu oraz marża 1,29proc. w całym okresie spłacania kredytu, to najnowsza oferta dla kredytobiorców, którzy zdecydują się na otwarcie konta w BNP Paribas Banku Polska.

Wakacyjna oferta specjalna Rodziny na swoim w BNP Paribas Banku

Propozycja osiągalna jest od 25 lipca do 31 sierpnia 2011 roku.

 

Promocja wakacyjna skierowana jest do osób chcących skorzystać z programu dopłat „Rodzina na swoim” przed planowanym wejściem w życie nowych przepisów, które znacznie ograniczą możliwość uzyskania kredytu na zakup mieszkania – podkreśla Michał Chruściel, kierownik Zespołu Rozwoju Biznesu Hipotecznego w BNP Paribas Banku Polska SA.– Istotnym elementem tej propozycji jest możliwość otrzymania kredytu z prowizją 0 proc. bez dodatkowych warunków. Aby skorzystać z promocji wakacyjnej, klient nie musi kupować dodatkowych produktów, takich jak ubezpieczenia czy programy ubezpieczeniowo-inwestycyjne. Ponadto, marża 1,29 proc. dostępna jest dla wszystkich kwot kredytu i poziomów LTV i obowiązuje w całym okresie kredytowania .

 
Najnowsza propozycja BNP Paribas to alternatywa dla wciąż obowiązującej oferty, w ramach której klienci mogą skorzystać z promocyjnej marży kredytu hipotecznego w wysokości 0,79 proc. przez trzy pierwsze lata jego spłaty; w kolejnych latach marża wynosi 1,29 proc. bez względu na kwotę kredytu i poziom LTV. W ramach dotychczasowej oferty klient decyduje, czy wybrać ofertę z prowizją 0 proc. (zakup ubezpieczenia osbowego) lub z prowizją 1,95 proc. (bez kosztów ubezpieczenia).


Skorzystanie z wybranej oferty, zarówno obowiązującej wcześniej, jak i właśnie wprowadzonej, uzależnione jest od spełnienia przez klienta trzech warunków: założenie lub posiadanie w BNP Paribas konta osobistego w pakiecie M, L lub XL, zasilanie go przez okres pierwszych pięciu lat kredytowania miesięcznymi wpływami w wysokości 1 proc. kwoty udzielonego kredytu oraz wykonywanie minimum trzech operacji bezgotówkowych miesięcznie.


Kredyt mieszkaniowy „Rodzina na swoim” dostępny jest w BNP Paribas Banku Polska od marca 2010. Maksymalna wysokość kredytu z dopłatami w BNP Paribas Banku Polska to 100 proc. wartości finansowanej nieruchomości, a maksymalny okres kredytowania to 40 lat. Kredytobiorcy nie ponoszą kosztów związanych z ubezpieczeniem niskiego wkładu własnego.
Zobacz więcej:
  Podobne artykuły:


  Kredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0procKredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0proc
  Jeszcze tylko do 31.12.2012r jest możliwość skorzystać z preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatami BGK w programie Rodzina na Swoim.

  Credit Agricole zaprasza singli do korzystania z oferty "Rodzina na swoim"Credit Agricole zaprasza singli do korzystania z oferty "Rodzina na swoim"
  Credit Agricole Bank Polska dołączył do grupy banków udzielających kredytów mieszkaniowych z dopłatami w programie "Rodzina na swoim".

  Złota polska jesień w wielu bankachZłota polska jesień w wielu bankach
  Parametry kredytów w PLN są coraz korzystniejsze. Kredyt mieszkaniowy w programie Rodzina na Swoim jest aktualnie dostępny zaledwie dla nielicznych.

  Jest Kredyt z dopłatą rządową dla singli oraz nieformalnych związkówJest Kredyt z dopłatą rządową dla singli oraz nieformalnych związków
  Prezydent podpisał zmiany ustawy o finansowym wsparciu rodzin w kupowaniu własnego mieszkania a także niektórych innych ustaw w ramach funkcjonowania programu kredytowego Rodzina na swoim.

  Kredyt hipotecznyz dopłatą Rodzina na swoim obecnie także w Kredyt BankuKredyt hipotecznyz dopłatą Rodzina na swoim obecnie także w Kredyt Banku
  Od 9 maja Kredyt Bank proponuje korzystniejsze kredyty hipoteczne z dopłatą rządową. Podstawowe atuty kredytów z rządowymi dopłatami do odsetek, proponowanych przez Kredyt Bank to: .

  Rodzina na swoim bez prowizji w Deutsche Bank PBC do końca września 2011 r.Rodzina na swoim bez prowizji w Deutsche Bank PBC do końca września 2011 r.
  Deutsche Bank PBC podtrzymuje - do końca września 2011 r. - promocję Prowizja 0proc. dla kredytów mieszkaniowych udzielanych w ramach programu Rodzina na swoim.

  Jeszcze niższa marża dla Rodziny na Swoim w BNP Paribas FortisJeszcze niższa marża dla Rodziny na Swoim w BNP Paribas Fortis
  Od początku tego roku BNP Paribas Fortis obniżył cenę kredytu w programie Rodzina na Swoim. Tym, którzy podejmą decyzję o wzięciu kredytu mieszkaniowego z dopłatami od rządu bank zaproponuje teraz niższą marżę w wysokości 1,5 p.p. i zwolni ich z prowizji.

  Program Rodzina na Swoim najlepsza w Banku PocztowymProgram Rodzina na Swoim najlepsza w Banku Pocztowym
  Najatrakcyjniejszy kredyt hipoteczny z dopłatami do odsetek można otrzymać w Banku Pocztowym.

  Ostatni dzwonek na program Rodzina na swoimOstatni dzwonek na program Rodzina na swoim
  Kto się spóźni ze złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny w programie Rodzina na swoim, może nie otrzymać pomocy ze Skarbu Państwa na obecnych warunkach.

  Ostatni dzwonek na starą Rodzinę na SwoimOstatni dzwonek na starą Rodzinę na Swoim
  Od kolejnego roku na kredyt z rządową dopłatą będzie można zakupić tylko nowe mieszkanie. Obniżony będzie także limit ceny a także wiek osoby ubiegającej się o kredyt.  Kredyty bankowe


  Kalkulatory kredytów


  Nowe oferty bankowe

  Alior Bank
  Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
  Expander
  Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
  mBank
  mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
  Alior Bank
  Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
  Alior Bank
  Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
  Kursy walut NBP 2020-07-09
  USD3,9486-0,45%
  EUR4,4738-0,00%
  CHF4,2081-0,09%
  GBP4,9914+0,43%