kredyty bankowe


Wyjątkowy kredyt gotówkowy dla emerytów w Getin Banku

2012-02-07


Z myślą o tych, którzy będąc na emeryturze chcą spełnić swoje marzenia, Getin Bank przygotował atrakcyjnie oprocentowany kredyt gotówkowy, wymagający zaledwie 550 zł miesięcznego dochodu.

Wyjątkowy kredyt gotówkowy dla emerytów w Getin Banku

W zależności od tego, jak szybko chcemy spłacić pożyczkę, możemy wybrać dogodny dla nas okres kredytowania – od 3 aż do 100 miesięcy. Tak długi  okres spłaty, to rzadkość wśród kredytów gotówkowych. Na atrakcyjność propozycji wpływa także fakt, iż Getin Bank nie wymaga poręczycieli ani ubezpieczenia kredytu, natomiast gwarantuje 0 proc. prowizji niezależnie od ostatecznej kwoty udzielonego kredytu. Atrakcyjne oprocentowanie – już od 8,7 proc. sprawia, że oferta Getin Banku wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku. Dodatkowo, klienci, którzy zawrą z bankiem umowę o kredyt gotówkowy w wysokości całkowitej kwoty kredytu co najmniej 5000 zł na dowolny okres kredytowania, mogą otrzymać w prezencie 100 zł w postaci bonu Sodexo.

 

Aby uzyskać kredyt dla emerytów, wystarczy odwiedzić jeden z ponad 500 oddziałów Getin Banku, w którym doradca dopasuje wielkość rat, by nie obciążały codziennego budżetu.Należy przygotować PIT-40A, dowód osobisty i jeden z dokumentów: decyzję o przyznaniu emerytury, ostatnią waloryzację lub legitymację emeryta. Bank nie wymaga posiadania historii w Biurze Informacji Kredytowej.

 

*RRSO na dzień 03.01.2012r. wynosi 26,49% przy następujących założeniach:  Całkowita kwota  kredytu 13 400,00 zł  na 56 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym 16,20%.  Wysokość raty miesięcznej  wynosi  397,96 zł, całkowity koszt kredytu wynosi 8 885,76 zł (w tym 2 166,91 zł koszt ubezpieczenia, 6 718,85 zł odsetki).  Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę wynosi 22 285,76 zł.

 

**RRSO na dzień 03.01.2012r. wynosi 17,45% przy następujących założeniach: Całkowita kwota  kredytu 13 400,00 zł  na 56 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym 16,20%.  Wysokość raty miesięcznej  wynosi 342,56 zł, całkowity koszt kredytu wynosi  5 783,36 zł (koszt odsetek).  Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę wynosi 19 183,36 zł. 100 zł w prezencie w postaci bonu Sodexo dla kredytów od 5 000 zł. Promocja obowiązuje do 30.04.2012r.


źródło: www.getinbank.pl

Zobacz więcej:


doradca kredytów gotówkowych

Doradca kredytowy

Szybko poznasz szczegóły oferty! Wypełnij formularz a doradca skontaktuje się z Tobą!

W dodatku doradca porówna kredyt gotówkowy GETIN Bank z ofertami innych banków, aby wybrać najtańszy i najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Podobne artykuły:


Wakacje pożyczkowe w Banku MillenniumWakacje pożyczkowe w Banku Millennium
Pożyczka Gotówkowa nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala jednocześnie wziąć wakacje od spłaty raty. Jest możliwość więc pojechać na urlop, a pierwszą ratę kredytu spłacić dopiero po urlopie (do 3 miesięcy od podpisania umowy).

Meritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolnikówMeritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolników
Meritum Bank rozwija ofertę kredytu gotówkowego dla rolników. Jako dodatkowe źródło przychodu Bank akceptuje dotacje unijne, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej klientów i umożliwia im pożyczenie większej kwoty.

Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻPożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ
W najnowszej kampanii Bank BGŻ prezentuje korzystną pożyczkę gotówkową. Niskie i stałe raty pożyczki umożliwią realizację planów bez wielkich wyrzeczeń.

Nowa Mini Ratka w PKO Banku PolskimNowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim
Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze bardziej korzystnym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień.

Meritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klientaMeritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klienta
Meritum Bank zapowiada nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że wyrazi wstępną decyzję kredytową w 5 minut.

Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBankuNawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku
Klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą od ubiegłego roku uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. Dotychczas wartość finansowania udzielanego w tym kanale wynosiła 20 tys.

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ BankuPotrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska podejmuje działania na rzecz zwiększenia sprzedaży pożyczek gotówkowych. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.

Promocyjny kredyt dla nestorów w Banku PocztowymPromocyjny kredyt dla nestorów w Banku Pocztowym
Bank Pocztowy, jako jeden z nielicznych dysponuje ofertą kredytową dedykowaną nestorom teraz na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

Promocja kredytów gotówkowych od Banku PocztowegoPromocja kredytów gotówkowych od Banku Pocztowego
Do końca kwietnia dostępna jest specjalna oferta kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym. Promocyjne warunki to obniżone oprocentowanie do 11,49%.

Taniej za gotówkę w mBankuTaniej za gotówkę w mBanku
Klienci, którzy do końca kwietnia złożą wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku, mogą liczyć na mniejsze koszty pożyczki. Podczas promocji oprocentowanie obniżone zostaje nawet do 7,5 proc.Kredyty bankowe


Kalkulatory kredytów


Nowe oferty bankowe

Alior Bank
Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
Expander
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
mBank
mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
Alior Bank
Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Alior Bank
Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
Kursy walut NBP 2020-07-09
USD3,9486-0,45%
EUR4,4738-0,00%
CHF4,2081-0,09%
GBP4,9914+0,43%