kredyty bankowe


Złota polska jesień w wielu bankach

2011-09-22


Parametry kredytów w PLN są coraz korzystniejsze. Kredyt mieszkaniowy w programie Rodzina na Swoim jest aktualnie dostępny zaledwie dla nielicznych.

Złota polska jesień w wielu bankach

O CHF obecnie jeszcze ciężej, a za niedługi czas w życie zdrożona zostanie nowelizacja Rekomendacji S Komisji Nadzoru Finansowego, która wdroży kolejne ograniczenia w dostępie do kredytów hipotecznych w obcych walutach. Aktualnie coraz większa ilość banków proponuje kredytobiorcom czasową zniżkę marży.

W Eurobanku przez 1 okres spłaty kredytu marża wynosi 0,8 zamiast 1,25 p.p (dla kredytów hipotecznych z co najmniej 10proc. wkładem własnym) a także 1,2 zamiast 1,55 punktu procentowego (bez środków własnych), ale to tylko pod warunkiem nabycia ubezpieczenia na życie i posiadania konta osobistego z comiesięcznym wpływem wynagrodzenia.

Większy, bo na 5 lat mniejszą marżę jest w stanie zaproponować BNP Paribas Bank Polska. Ponadto, prowizja za udzielenie kredytu z ubezpieczeniem wynosi 0proc.. Zasady obowiązują także w kredytach w programie Rodzina na Swoim.

Najdalej posunął się jednak Bank Ochrony Środowiska, który jest w stanie udzielić kredytu z ujemną marżą, a stan taki obowiązywać może może do 10 lat.

W Nordei marża kredytu w PLN z LtV do 100proc. po cross-sellu wynieść może 1,1 punktu procentowego i można ją jeszcze obniżyć do 0,95 punktu procentowego w momencie wykupienia programu systematycznego oszczędzania.

Citi Handlowy stawia na elastyczność. Klient może wybrać propozycję bez opłaty za udzielenie kredytu z marżą od 1,0 punktu procentowego bądź też ponieść koszt za prowizję (jest kredytowana) i mieć marżę od 0,8 p.p
Zobacz więcej:
  Podobne artykuły:


  Kredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0procKredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0proc
  Jeszcze tylko do 31.12.2012r jest możliwość skorzystać z preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatami BGK w programie Rodzina na Swoim.

  Credit Agricole zaprasza singli do korzystania z oferty "Rodzina na swoim"Credit Agricole zaprasza singli do korzystania z oferty "Rodzina na swoim"
  Credit Agricole Bank Polska dołączył do grupy banków udzielających kredytów mieszkaniowych z dopłatami w programie "Rodzina na swoim".

  Jest Kredyt z dopłatą rządową dla singli oraz nieformalnych związkówJest Kredyt z dopłatą rządową dla singli oraz nieformalnych związków
  Prezydent podpisał zmiany ustawy o finansowym wsparciu rodzin w kupowaniu własnego mieszkania a także niektórych innych ustaw w ramach funkcjonowania programu kredytowego Rodzina na swoim.

  Wakacyjna oferta specjalna Rodziny na swoim w BNP Paribas BankuWakacyjna oferta specjalna Rodziny na swoim w BNP Paribas Banku
  0% prowizji za uzyskanie kredytu oraz marża 1,29proc. w całym okresie spłacania kredytu, to najnowsza oferta dla kredytobiorców, którzy zdecydują się na otwarcie konta w BNP Paribas Banku Polska.

  Kredyt hipotecznyz dopłatą Rodzina na swoim obecnie także w Kredyt BankuKredyt hipotecznyz dopłatą Rodzina na swoim obecnie także w Kredyt Banku
  Od 9 maja Kredyt Bank proponuje korzystniejsze kredyty hipoteczne z dopłatą rządową. Podstawowe atuty kredytów z rządowymi dopłatami do odsetek, proponowanych przez Kredyt Bank to: .

  Rodzina na swoim bez prowizji w Deutsche Bank PBC do końca września 2011 r.Rodzina na swoim bez prowizji w Deutsche Bank PBC do końca września 2011 r.
  Deutsche Bank PBC podtrzymuje - do końca września 2011 r. - promocję Prowizja 0proc. dla kredytów mieszkaniowych udzielanych w ramach programu Rodzina na swoim.

  Jeszcze niższa marża dla Rodziny na Swoim w BNP Paribas FortisJeszcze niższa marża dla Rodziny na Swoim w BNP Paribas Fortis
  Od początku tego roku BNP Paribas Fortis obniżył cenę kredytu w programie Rodzina na Swoim. Tym, którzy podejmą decyzję o wzięciu kredytu mieszkaniowego z dopłatami od rządu bank zaproponuje teraz niższą marżę w wysokości 1,5 p.p. i zwolni ich z prowizji.

  Program Rodzina na Swoim najlepsza w Banku PocztowymProgram Rodzina na Swoim najlepsza w Banku Pocztowym
  Najatrakcyjniejszy kredyt hipoteczny z dopłatami do odsetek można otrzymać w Banku Pocztowym.

  Ostatni dzwonek na program Rodzina na swoimOstatni dzwonek na program Rodzina na swoim
  Kto się spóźni ze złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny w programie Rodzina na swoim, może nie otrzymać pomocy ze Skarbu Państwa na obecnych warunkach.

  Ostatni dzwonek na starą Rodzinę na SwoimOstatni dzwonek na starą Rodzinę na Swoim
  Od kolejnego roku na kredyt z rządową dopłatą będzie można zakupić tylko nowe mieszkanie. Obniżony będzie także limit ceny a także wiek osoby ubiegającej się o kredyt.  Kredyty bankowe


  Kalkulatory kredytów


  Nowe oferty bankowe

  Alior Bank
  Alior Bank Pożyczka 5 % dla każdego!
  Expander
  Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach
  mBank
  mBank Otwórz eKonto mobilne i zyskuj 2% na swoich zakupach!
  Alior Bank
  Alior Bank Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy
  Alior Bank
  Alior Bank 5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości
  Kursy walut NBP 2020-07-10
  USD3,9646+0,41%
  EUR4,4745+0,02%
  CHF4,2099+0,04%
  GBP4,9941+0,05%